| 12stefy a întrebat:

Tocmai am terminat de urmarit Lost acum o saptamana si incet incet cred ca a devenit serialul meu preferat. A fost genial. Am o problema in schimb. N-am nicio idee ce serial sa incep. Alte seriale care mi-au placut pana acum au fost, in ordine:

1. Prison Break
2. House
3. Dexter
4. Friends

Conditiile mele pentru un serial ar fi: sa se fi terminat deja (nu-mi place sa fiu nevoit sa astept dupa un episod nou) si sa nu fie comedie (imi plac, dar nici pe departe la fel de mult ca alte tipuri). M-am gandit la Game of Thrones, da e inca in curs de desfasurare. M-am gandit si la Lie to Me, da am auzit ca a fost anulat. Daca imi poate da cineva o idee de un serial bun, apreciez.

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Da, si serialul meu preferat e Lost. Nu se prea compara cu altul dupa parerea mea. Daca ti-a placut Lost incearca sa te uiti la un serial numit Peter Benchley's Amazon. E asemanator. Vreo 22 de episoade sunt doar. Dar e foarte fain.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut serialu meu preferat a fost/ este The Vampires Diares... e unu din cele mai bune seriale din lume parerea mea.
P.S nu e de groza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vikings 1 sezon scos, Game of Thrones 2 sezoane scoase si din sezonul 3 mai ramane un episod care oricum apare pana termini tu tot ce ti-am dat aici.
The Walking dead 3 sezoane scoase
Justified, Falling Skies incepe sezon nou luni
ti-am dat numai in afara conditiilor dar merita din plinhappy

| blaablaablaaa a răspuns:

Cel mai tare serial pe care l-am vazut vreodata, este un serial combinat cu Triler, putina Drama si Comedie. Serialul se numeste The Walking Dead, cel mai tare serial cu zombalai.
Sper sa iti placa, imi lasi un mesaj cu parerea ta despre acest serial, chiar sunt curios.
Vizionare placuta.

| 12stefy explică (pentru blaablaablaaa):

Nu o sa ma uit la The Walking Dead. Ti-am raspuns doar ca sa nu astepti PM cu parerea mea. Am auzit ca e foarte tare, sunt 100% sigur ca mi-ar placea, dar inca nu e terminat si nu am de gand sa ma uit la el. Si din ce am mai citit putin pe net, sunt cativa care ma inteleg. Nu pot suporta sa ma uit la un serial care stiu ca inca nu s-a terminat. Cu Dexter am facut o exceptie, si acum regret.

| blaablaablaaa a răspuns (pentru 12stefy):

Ok atunci imi cer scuze.

| 12stefy explică (pentru blaablaablaaa):

Stai linistit happy

| archas a răspuns:

Game of thrones merita vazut....eu ti-as recomanda Spartacus!