| D5e1n3i5s9a a întrebat:

Tocmai l-am vazut pe baiatul asta cu magia la Romanii au talent. Am ramas masca. Nu pot sa integ cum a facut asta. E ceva la mijloc? Un truc ceva? Sau pur si simplu e..nu stiu. Cine poate sa ma lamureasca si pe mine are funda. happy

Răspuns Câştigător
| maria14142 a răspuns:

Este legat de energie(vibratile care le emite corpul lui).A facut multe antrenamente asfel, nu cred ca este posibil sa-ti iasa din prima, chiar daca "magia"pe care a facut-o a fost/nu a fost reala, nu am putea comenta, deoarece eu una nu cred ca as face-o nici daca as sti cum!

3 răspunsuri:
| RazvanXD21 a răspuns:

A făcut o transmisie de aura care se poate realiza doar cu un "har"...si eu am pe cineva in familie

| Ionas_Cosmin_1995 a răspuns:

Ce a facut el cred ca este telekinezie.prin vibratii si energie. omul are control asupra energiilor.(chakra etc).ma gandesc.

| soloangel01 a răspuns:

SAU a vorbit cu ei de dinainte thumbs up
Treziti-va oameni buni!