| xAndraax a întrebat:

TpU am nevoie urgent de tine. Vreau si eu stiu de la animax. ca eu nu mai prind pentru ca sunt de la rds si nu mai pot sa vad. Ati putea sa imi dati situ-l va roog muuuult!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Buna Andra, poti sa vezi online Axn de aici http://www.cool-itv.net/ fara probleme, depinde si de viteza de net pe care o ai. Trebuie sa deschizi cu Internet Explorer si sa instalezi cateva pluginnuri. Verifica lista la Download.
Bafta :)

| Mangeyoku a răspuns:

Http://www.animaxtv.ro/ uite acu primesc funda?