| ValentinValy1 a întrebat:

TPU am vazut o reclama pe Facebook cu un film indian cu un tip si un elefant tipu batea foarte bine a cazut cand a vrut sasi apere elefantu iar pe urma elefantul la salvat cu niste praf galben dau funda nu e filmu prieteni mei elefanti

8 răspunsuri:
| DuckDogger a răspuns:

Tony Jaa, Onk Bak se numeste filmul big grin

| MegSter a răspuns (pentru DuckDogger):

Nu gasesc nicaeri secventa cand ii cu budistii care se roaga pentru om si elefantul se ridica o ia razna tot tropaie si da cu praf rosu si galben pe om si ala reinvie din morti si devine un zeu si ii omoara alaturi de elefant pe toti hotii

| ValentinValy1 explică (pentru DuckDogger):

Nu-i ala...

| DuckDogger a răspuns (pentru MegSter):

Cauta cum ti-am zis eu, Onk Bak.

| ValentinValy1 explică (pentru MegSter):

Dacal gasesti sa-l dai si mie

| ValentinValy1 explică (pentru DuckDogger):

Am gasit dar nu-i ala

| MegSter a răspuns:

Si eu ma intreb care este numele filmului ca vreau sa il vad tare daca il afli sau il sti damil te rog ca si eu am vazut reclama

| ValentinValy1 explică (pentru MegSter):

Nu stiu cum se numeste dar e frumos as vrea sa-l vad