| Adi437 a întrebat:

TPU,caut si eu un film,cu un fel de cafenea a lui dumnezeu unde este si un cuplu,in film mai e si diavolul care e deghizat de asemenea in politist, sper ca intelege cineva

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred ca din cauza căldurii delirezi bea apă rece cafeneaua lui Dumnezeu ce intrebări de rahat pui.

| relian a răspuns:

Cauti sa te indoctrinezi si mai mult decat esti deja laughing Asta suna a film religios.
Da da intelegem, cauti filme religioase de 2 lei si 15 bani laughing nu iti ajunge doara niseria, biblia, vrei se pare mai mult.
Las ca e bine, asta arata ca inca nu esti lamurit de biserica, cine stie poate te lecuiesti, dar mai vizioneaza si alte filme nu dora de astea care te timpesc.

Uite un flm tot asa in genul asta, doar citiva oamenii intr-o casa, care discuta la fel despre Dzeu, despre multe alte lucruri, macar sa le mai combini.
Cauta filmul " The Man from Earth" iti garantez cai mai bun decat rapanu asta cel cauti tu laughing mai vezi si altceva, care sa te mai si lumineze, nu doar sa te ingroape.

| Adi437 explică (pentru relian):

Ești deștept tare, mai și arăți, du-te frate la balamuc