| anonim_4396 a întrebat:

TPU caut si eu un film l-am vazut acum ceva vreme prin strainatate, de fapt parintii mei se uitau la el si eu am tran nitel cu ochi si din cate am vazut eu eram vb despre. 2 negrii o femei si un barbat care si practica VOODOO. si ei ao intrat in corpul altor persoane, de culoare alba si in acest fil mai era si o femeie blonda care vb cu un om care era imobilizat la pat si nu putea vb. si spre sfarsitul filmului negrii parca revenisera la corpurile lor. nu stiu exact ca nu am vazut mult. mersi

Răspuns Câştigător
| mona01 a răspuns:

White Chicks

| anonim_4396 explică (pentru mona01):

Nu nu nu am uitat sa specific ca era de groaza...

| anonim_4396 explică (pentru mona01):

Am gasit The Skeleton Key 2005

| mona01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar atunci de ce mi-ai dat fundita, daca nu era bine raspunsul?

| anonim_4396 explică (pentru mona01):

Am ales sa, pur si simplu... oricum mi-a placut la nebuie si White Chicks asa meritai cat de cat

6 răspunsuri:
| mona01 a răspuns:

2 porumbite albe parca

| mona01 a răspuns:

2 pupeze albe scuze