| LuffySecondGear a întrebat:

TPU in one piece arata tatal lui luffy :? si cand devine luffy haki
ps: puteti sa imi zice-ti episoadele?

Răspuns Câştigător
| ROby1Kaizoku a răspuns:

De fapt atunci in Loguetown locul de executie al lui Gold Roger cand a intervenit in lupta lui Smokey cu Luffy iar in Watter seven ii spune Garp lui Luffy ca tatal sau este Monkey D. Dragon liderul armatei revolutionare o organizatie care nu primeste ordine de la guvernul mondial si haki il foloseste Luffy prima data in Sabaody la reunirea echipajul dupa doi ani in urma antrenamentului sau din Amazon Lily alaturi de Rayleigh!

1 răspuns:
| H3cker a răspuns:

Parca ep.21 si.42 numai stiu bine