| AnnePlatt a întrebat:

Twilight vs. The vampire diaries. Ce alegeti? Eu aleg Twilight.

16 răspunsuri:
| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Eu aleg The Vampire Diaries deoarece imi place mai mult povestea, personajele si actorii...

| condemnedAntagonist a răspuns:

Twilighht

| JaCkEyNiCKyy a răspuns:

Twilight este cel mai tare film de vampiri si dragoste, este foarte inteteresant, deci twilight.

| Destinee a răspuns:

Twilight...:d
Mi s-a parut mult mai interesant...dar actori au jucat la fel de bine si in The vampire diarieshappy.Dar pur si simplu Twilight ma atras mai mult!

Bye:*

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

The Vampire diaries clar desi imi place si Twillight. Povestea din The Vampire Diaries mi se pare m-ai interesanta decat cea din Twillight.

| BaDDoG a răspuns:

100% twilight.

| dragonul96 a răspuns:

Twilight is the best

| Diianna05 a răspuns:

The vampire diaries...

| just8_3664 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tinebig grintwilight e mai interesanthee hee

| AnnePlatt explică:

3 voturi The vampire diaries, 7 voturi Twilight... Cei care au votat cu filmul care va acumula cele mai multe voturi pana maine(21.08.2011) vor primii vot.(Inteligent sau Folositor)

| MistikkGirl a răspuns:

Eu aleg categoric The Vampire Diaries (TVD)... Elena e cu mult mai frumoasa decit Bella, Stephen e cu mult mai frumos decit Edward.Dar de Damon nici numai vorbim.

| iulyk_7641 a răspuns:

Twilight

| mariacris98 a răspuns:

"Twilight" este mult mai frumos. Este filmul care m-a impresionat si mi-a placut cel mai mult din toate filmele pe care le-am vazut. Il ador. Deabea astept sa apara "Twilight Saga Breaking Dawn".

| Ramonaaaa a răspuns:

Always The Vampire Diaries :X :X :X :X. Twilight mi se pare o porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight cel mai bun film EVER! Iar toti actorii... joaca senzational, foarte bine alesi! Totul este perfect!

| AnnePlatt explică:

5 voturi The vampire Diaries, 10 voturi Twilight
Casticator: Twilight.
Felicitari tuturor care a primit voturi!