| gAbrYii a întrebat:

U
nde pot gasi filmul magicienii di waverly place contra ingeri.

5 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Nu este aparut si nu este film este sezonul urmator.

| Elena12Maria12 a răspuns:

Nu e film. E un sezon.Nu-l poti vedea, dar va aparea pe 14. 04. 2012 la Disney chanel.

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Nu e film face parte din sezonul 2 si contine 3 episoade(nu a aparut inca, pe data de 14. 04. 2012)

| TattoosPiercingsPlugs14 a răspuns:

Nu o aparut film sunt niste episoade. le poti vedea pe vplay
dar nu stiu daca sunt subtritate in romana...

| ema1ih a răspuns:

In romana cu siguranta nu exista inca, poate subtitrte in romana pe vplay dar momentan este in engleza subtitrarea ( s-ar putea sa ai nevoie de cont dar e grats) si fara subtitrare il poti vedea pe
youtube si dai acolo wizards vs angels part 1, 2, 3, 4, 5...
sau pe desene animate online.net (tot in engleza )