| LolaKissTheGirl a întrebat:

Uitati-va la topul asta, stiu ca e vechi, dar nu e un wow pentru voi
http://www.myidol.ro/......r-lor.html

Am fost total surprinsa de Jaden Smith, la 12 ani locul 4! Bravo lui!

Voi ce credeti despre acest top?

Răspuns Câştigător
| DamaAzu a răspuns:

WOW esti ff tarelove struck chiar ador topul tau si nu imi vine sa cred ca JADEN SMITH (baiatul lui WILL SMITH) la varsta lui are locul 4... e forte tare si ma bucur pentru el(si a facut un profit bun 340, 2 milioane de dolari)Super tare si woe miley e pe ultimul lochappy eu nu am nimic cu ea desi chiar dac unii zic ca joaca prost e normal deorece ea nu a facut ctorialove struck
Imi place mult siteu si sper ca mai comunicam (fundita:Xbatting eyelashes)

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl explică:

@DamaAzu:Nu e topul meu. Si oricum e top 20 pe anul asta. Si da, imi pare rau de Emma W. nu s-a putut califica printre primii 20, poate la anul ia un loc. Si nu Miley nu joaca prost.

| xGyAx a răspuns:

Pai...eu cred ca a meritat locul 4 pentu filmul acela cu karate sti tu care...si melodia lui cu justin bieber- never say never! pup