| Cruciuliță a întrebat:

Uite, vreau sa va intreb: ce parere aveti de filmul Avatar? V-a placut atat de mult incat sa va "sacrificati" niste banuti si sa va cumparati... DVD-ul? Stiu ca poate fi vizionat si pe net gratuit... dar asta e alta problema.

Răspuns Câştigător
| OricineAltcineva a răspuns:

Da se merita sa iti cumperi dvd-ul, e foarte bun filmul, poveste si efecte exceptionale. Recomand

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

As vrea sa-mi placa, dar totusi il urasc si atunci normal ca nu as cumpara DVD-ul.

| Cruciuliță explică (pentru mariacris98):

Si de ce il... urasti? Ti se pare plictisitor, eroii sunt... uratei la chip sau pur si simplu actiunea, din punctul tau de vedere, lasa de dorit?

| mariacris98 a răspuns (pentru Cruciuliță):

Nu stiu, mi se pare plictisitor si neinteresant. As vrea sa-mi placa prentru ca toata lumea vorbeste despre el si este un film cunoscut, dar totusi nu-mi place. Nu mi se par urate personajele pentru ca filmele SF sunt filmele mele preferate, dar actiunea mi se pare neinteresanta. Foarte bine pentru cei carora le place sau este filmul lor preferat, dar mie nu imi place.

| mariacris98 a răspuns (pentru mariacris98):

Pentru*

| Innovation a răspuns:

Eu l-am vizionat pe internet, consider ca e mai bine asa.Parerea mea e ca daca deja l-am vazut, ce rost are sa mai dau bani si sa-l revad din nou? Probabil unii chiar sunt impresionati de filmul Avatar si isi cumpara, dar datorita faptului ca eu nu ma omor dupa acest film nu imi cumpar si DVD cu el.

| Nolkyz a răspuns:

Oare sunt singura care nu a vazut filmul? thinking

| corinusdeplus a răspuns (pentru Nolkyz):

Stai linistita ca este o ditamai porcaria.Nu pierzi nimic...

| Cruciuliță explică (pentru corinusdeplus):

Tot ce se poate! Am cumparat-o de la Altex, la oferta cu 20 lei. Inca n-am vazut filmul. Fie cum o fi! Nu-mi place, o sa se depuna praful pe ea, cum vine vorba. Nu e primul DVD care-l cumpar aiurea.Acum asta e, l-am luat. In ziua aia mi-am mai cumparat "Magie in Manhattan", "Sub soarele Toscanei", "Neveste perfecte", "Drumul matasii" si "Houdini- Ultimul magician". Eu sunt o fire mai romantica, nu-mi prea plac filmele de actiune, gen impuscaturi, roboti, etc, decat daca au si o poveste romantica in continutul lor. Imi plac mai mult dramele romantice. Asa sunt eu. Uite aseara am urmarit la Tv filmul 'Invizibil" pe Prima. Stii ce mult mi-a placut? Ca a semanat cu filmul Charlie St Cloud – o dragoste inceputa pe taramul dintre viata si moarte 2010.

| Nolkyz a răspuns (pentru corinusdeplus):

Mda... De obicei nu imi place sa urmaresc filme in "perioada lor de glorie". Am incercat acum ceva timp sa il urmaresc... Dar pur si simplu nu m-a atras.

| smart22 a răspuns:

Este exceptional dar in poti download de pe youtub fara sal cumperi

| Romeo_Radomir_1986 a răspuns:

In ciuda criticilor e un film bun. Daca iti place SF-ul si efectele speciale, merita pus in raft. Daca nu ma insel e la promotie in Diverta; 20 Ron