| AndreiP98 a întrebat:

Un coleg zice ca Scary movie e funny. Da doar dupa nume ma gandesc ca e de groaza...Cum e?

Răspuns Câştigător
| AuDCulori_4261 a răspuns:

Buna seara happy.
Filmul este in genul : Comedie, Horror
Spun horror deoarece sunt mai multe faze din unele filme Horror de succes dar nu sunt terminate asa cum ar fi trebuit ci intr-un mod funny happy. Poti sa-l vezi linistit, nu o sa te sperii big grin
O seara buna, numai bine happy

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E cel mai funny! e parodie ma!
.tu chiar nu ai auzit de scary movie pana acum :?

| AG a răspuns:

E o parodie
Si e foarte foarte funny seriabig grin

| ÖpëиTPU a răspuns:

Ma daca si asta te sperie pai ce sa mai zic de texas chainsaw massacre cauta pe youtubelaughing. inainte sa vezi un film cauta trailer'u pe youtube ca sa te convingi.

| ganton a răspuns:

E o mizerie...

| alexmircescu13 a răspuns:

E o parodie a unui film de groaza (adica Scream) si e din 4 parti. Si intr-adevar e amuzant.

| CrazyTeenager a răspuns:

Aparentele inseala, mare parte din film e comedie, actiunea si groaza sunt intr-un procent mic, dar nu isi merita numele de "Scary", vizioneaza filmul si convinge-te singur, stai calm ca nu faci atac de inima.

| andrei112 a răspuns:

Seria Scary movie parodiaza anumite filme de groaza. Sunt filme de comedie.

| piki a răspuns:

E bestial! Unul dintre cele mai tari filme de comedie, eu zic sa te uiti nu o sa te sperii. Vezi ca sunt 4 parti!

| Alexandru1357 a răspuns:

Scary Movie e foarte amuzant si nu e chiar asa horror sunt unele faze horror care devin amuzante. Asa ca uitate la toate partile ca nu vei regreta.