| dygas a întrebat:

Un film bun? sa merite vazut cap coada, nu sa ma ia somnul la el. cine stie? multumesc

12 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Prietenul meu, ingerul. Este un film rusesc romantic imbinat cu elemente de comadie. Il poti gasi pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inception
Twelve Monkeys
Shutter Island
Mystic River
Red Lights.

| Buresbista123 a răspuns:

Spy Game
Manchurian Candidate 2004
Fight Club
Shawshank Redemption
The Big Lebowski
Documentare-
http://www.youtube.com/watch?v=4Z9WVZddH9w
http://www.youtube.com/watch?v=http://www.youtube.com/watch?v=ZUNzINzZnjc
NO24XmP1c5E
http://www.youtube.com/watch?v=9FiHRVb_uE0

| dygas explică:

Un film ce iti da buna dispozitie nu toate rahaturile de horor

| maus12 a răspuns (pentru dygas):

Skyfall 2012
argo 2012 (te delectezi la el)
Death.of.a.Shadow (un film de 30 de minute care sunt convins ca o sa-iti placa)
Avengers(putina comedie combinata cu hulk si tony stark )
Prometheus 2012
Abraham Lincoln 2012
12 rounds2 2013
the best offer 2013
Wrong 2012

| Miihaelaaa a răspuns:

Groaza
Shutter, The Unborn, House at the End of the Street (2012), Mama- mie mi-a placut extrem de tare.
Comedii cu adolescenti:
A Walk to Remember, Weddin Crashers, The Notebook, In Time, 16 Wishes, Liceenii.

| alexciuc a răspuns:

Silent Hill(e de groaza.te va tine treaz no sa te mai ia somnul laughing)

| dygas explică (pentru alexciuc):

Va bag pl-ngat, numai filme de groaza stiti, eu ma gandesc cand vreau sa vad un film, vreau sa ma delectez, relaxez, sa am o stare de bine dupa nu sa imi intunec inima, uuoofff, copii facuti din lba

| Ion1234 a răspuns:

Never back down, fast and furious, wrong turn horror sau saw la alegerea ta

| ucvfcsb a răspuns:

Incearca Life of Piwinking

| Mitrofan_Adrian_1999 a răspuns:

Fast and Furios toate partile...is 6 dar a 3 (Tokyo Drift) ii cea mai buna!:X:X:X

| alexxxxxxxxxx1999 a răspuns:

Strania poveste a lui benjamin button. e un film de drama, dar e super. dar daca esti emotiv sa nu te uiti :]