| MJo a întrebat:

Un serial bun? De preferat sa fie o serie incheiata, dar nu neaparat. Am vazut "Prison Break", "24", "Hannibal", "The mentalist", "Dexter". Toate au fost geniale. V'as ruga fara vampiri si chestii de fetite. Ceva captivant.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banshee

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Boardwalk Empire (2010-) e foarte bun. L-am văzut mai mult pentru actorul Steve Buscemi și are destul de multă dramă acest serial.

| faramatania a răspuns:

Lost,Californication,The Sopranos, Six Feet Under, Weeds, Gossip Girl, Chuck, Lilyhammer

| Staind a răspuns:

Fargo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Lie to me/Sons Of Anarchy /Elementary.

| spiridus25 a răspuns:

Criminal Minds (2005)
The Tudors - Dinastia Tudorilor (2007)
Grey's Anatomy - Anatomia lui Grey (2005)
Ghost Whisperer (2005)
Poirot (1989)
Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (2003)
Medium (2005)
Unforgettable (2011)
Bones ( 2005)
Body of Proof ( 2011)
Profilage ( 2009)

| BJK1903 a răspuns:

House M.D;
F.R.I.E.N.D.S;
Grey's Anatomy;
Lie To Me;
CSI: NY;
Criminal Minds;
Midsomer Murders;
Nip Tuck
Two And A Half Men;
Doctor Who;
The Big Bang Theory;
Midsomer Murders;
Nip Tuck Half Men;
Doctor Who;
The Big Bang Theory;
Narcos;(o sa apara si sezonul 2). Sper ca te-am ajutat. happy

| MadagasHardwell a răspuns:

The walkind dead sigur iti va place, are 13 milioane de fani doar in Romania happy