| VreauRox a întrebat:

Unde găsesc toate sezoanele din Un show obisnuit în România?

6 răspunsuri:
| sammy7 a răspuns:

Kim desene are toate sezoanele

| kb9 a răspuns:

Netflix. Pe TPU pirateria nu e incurajata si nici eu nu o injurajez, ai applicatii sau site-uri usor de folosit in care ai 1 luna gratuita.

| random1620 a răspuns:

Pe musteata.com si pe desene-super.org poti gasi sezoanele 1, 2, 3, 4 si 8, + filmul. Restul (sezoanele 5, 6 si 7) nu stiu unde le-ai putea gasi. Dar daca le gasesti sa-mi spui si mie, ca vreau si eu sa ma uit

| random1620 a răspuns (pentru random1620):

Si pe kimdesene.org ar fi sezoanele 5, 6 si 7 dar NU complete.

| Adrian017e9 a răspuns:

Nu m-am mai uitat de mult pe acel site dar se numea desene. W-bly
Oricum trebuie sa gasesti

| Anonimat2005 a răspuns:

Bună întrebare!?