| AnonymousTPU007 a întrebat:

Unde/pe ce program se difuzeaza serialul Mostenirea, continuarea la serialul Regina? Regina a fost pe acasatv dar s-a terminat si este o continuare...

6 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 explică:

Atunci nu raspunde!

| AnonymousTPU007 explică (pentru AnonymousTPU007):

Acum am ramas de retard ca i-au sters raspunsurile la ala laughing

| deniidenisa14 a răspuns:

Ar fi trebui pe protv, dar nu stiu sigur, si regina nu s-a terminat de tot, doar sezonul 1, si sezonul 2 nu stiu cand va incepe.

| AnonymousTPU007 explică (pentru deniidenisa14):

Regina s-a terminat de tot, nu esista sezonul 2 ci doar continuarea, adica Mostenirea!
Deci acum nu mai e la TV?

| deniidenisa14 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Ba nu, este si sezonul 2 talk to the hand l-am vazut euwinking de mult cand a dat prima oara.

| AnonymousTPU007 explică (pentru deniidenisa14):

Pai si ala cand incepe?