| 20thoughts a întrebat:

Unde pot gasi episodul intreg din Pariu cu viata de lunea trecuta? Adica cel de pe data de 7.05. 2012?

6 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Zi episodu daca il cunosti sau scrii pe google, dupa aia in stanga, apesi pe butonul "videoclipuri" dupa care apesi pe butonul din stanga "lung 20 minute" vizionare placuta

| Focus11 a răspuns:

Ba maimuto(sa nu te injur) in primul rand promovezi un site ce-a ce este interzis si in al 2-lea rand postezi la o categorie cu totul diferita.Asa ca du-te si promoveazati serveru ista altundeva.

| MisDia a răspuns:

Pe youtube

| Lavuu a răspuns:

Pe voyo big grin.

| Bogdi_Bogdan_1992 a răspuns:

Aici : http://www. peteava. ro/
si dai sus la cauta :) bft ( unesti u lincu )

| TigroaicaxTha a răspuns:

Scri pe google pariu cu viata episodul cutare online pe teava sau trilulilu. Bafta!