| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi o subtitrare buna la Open Season 3?

Răspuns Câştigător
| NoOneCanSeeMe a răspuns:

Pe regielive.ro aici gasesti ce subtitrari vreiwinking

2 răspunsuri:
| ionnelu a răspuns:

Descarca BS Player de pe net. Doar scrie pe google descarca BS Player si alege prima varianta. Alege la instalare ca si limba default romana. La optiuni bifeaza sa-ti caute intotdeauna subtitrari. Gata. Acum dupa ce descarci un film si dai play o sa iti caute toate subtitrarile in romana. Tu bifeaza din lista subtitrarea care are EXACT acelasi nume cu denumirea fisierului (filmului ex Braveheart[1995]DVDRip[Eng]-NuMy). Spor

| ls7 a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/open-season-3-16022/
Cauta in lista asta. Uita-te la denumire sa fie similara cu ce ai tu acolo descarcat, iar mai apoi eventual la numarul de voturi. Dar cu siguranta o sa gasesti una potrivita!