| Lacusta1985 a întrebat:

Unde pot gasi subtitrari in limba romana pentru Crime Scene Investigation: Las Vegas -Sezonul 11?

1 răspuns:
| grgdlk a răspuns:

Cel mai simplu sa gasesti subs la un film, mai ales la seriale ca acolo e bataia mare de cap, este sa cauti cu bs player:deschizi filmul cu bsplayer/click dreapta pe imagine/subitles/check for subtitles online/all! si faci asa la fiecare episod e cel mai simplu si gaseste isi incarca apoi singur varianta corecta de subtitrare fara sa ti mai faci nervi ca se aude sunetul inainte sau dupa scris, sau sa lipseasca prti din subs, incearca si zi mi daca ai reusit