| st3fanya a întrebat:

Unde pot vedea episodul 40 din iubiri secrete? funda!

Răspuns Câştigător
| bLow a răspuns:

Numai luati la misto ma lumea daca nu sunteti in stare sa dati un raspuns corect, poftim stefanya unde ma uit si eu mereu si multa lume, e un site din partea mea de nota 10 si crede-ma ca umblu pe multe sit-uri. http://e-protv.info/? p=1065 funda?

| st3fanya explică (pentru bLow):

Mersi mult "admins"

3 răspunsuri:
| Geo2001 a răspuns:

Intri pe google si scrii "iubiri secrete sezonul 1 sau 2 episodul 40...

| st3fanya explică (pentru Geo2001):

Da, asta stiam si eu dar problema e ca nu a aparut inca la tv si am vrut sa stiu si eu daca stie cineva un sait unde il pot vede