| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea Supernatural sezonul 7 episodul 23? Un link ar fi de ajutor.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe vplay
Daca nu ai cont, iti faci si poti vedea orice serial vrei, inclusiv Supernatural.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe 990 punct ro, si vezi aqlo sez 7 ep 23. (am scris in litere punct ca nu imi da voi altfel)
bfta

| zablaubossdeboss a răspuns:

Te duci la puscarie la camera 876 si intrebi de Vlad un puscarias acuzat pentru crima pe viata si ii zici ca te-am trimis eu bossu234 sa se uita cu tine la tv ok?
ai sanse sa mori sau sa scapi paralizat