| SugarAndSpice a întrebat:

Unde pot viziona episodul de aseara de la Copii contra Parinti. merci si dau funda.
Bye.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe trilulilu.www.trilulilu.com Dai in colt,, Copii contra paerinti" si iti apar toate episoadele care au fost difuzate le TV pana acum.Merit o funda?

6 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Nu a fost aseara. S-a schimbat programul, de acum o sa fie marti de la 20:15;))
Episoadele poti s ale vezi aici, sunt toate.
http://www.nationaltv.ro/emisiuni/copii-contra-parinti
Vizionare placuta:*

| Lora a răspuns:

Pe site-ul nationaltv.ro dai la emisiunea copii contra parinti si apoi la editii si iti apar acolo toate emisiunile noi

| Psihiatra a răspuns:

Poti cauta pe trilulilu.incearca sa vezi daca gasesti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde pot viziona episodul de aseara de la copii contra parinti

| tpuintreaba a răspuns:

E eu sunt baiat dar ma uit si el este pe national tv