| nevermindpeople a întrebat:

Urgent! Imi poate da cineva un site de unde sa descarc o subtitrare BUNA la filmul The Social Network? Dau funda la cea mai buna!

Răspuns Câştigător
| brigy_2683 a răspuns:

Buna... pai ai putea intai sa iti descarci cea mai nou versiune BSplayer ( daca nu o ai ). e foarte buna deoarece iti cauta subtitrare la orice film. nu mai trebuie sa cauti tu pe netwinking

4 răspunsuri:
| k4z a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/the_social_network-15620.html
intra aici si vezi care ti se potriveste;)
depinde ce fps are filmul.

| OmuVerde a răspuns:

Subtitrari.ro

| Sabiina a răspuns:

Da, eu iti pot da un site de unde sa descarci o subtitrare BUNA la filmul The Social Network