| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a întrebat:

Urmaresc serialul Nini, pe Disney Channnel si imi place f mult. Imi plac f mult melodiile de la sfarsitul filmului si as vrea sa le am si eu dar nu stiu cum se numesc. Dau funda celui care imi spune numele tuturor melodiilor de la sfarsitul filmului Nini. Nu sunt multe, vreo 4 sau 5, nu stiu exact.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| yumyumXDcherry a răspuns:

Caprichos

Un Enorme Dragón

No te importa

Mi Vestido Azul

Maria

Chaval Culito

Arriba La Ilusiones

MI ENEMIGO CONMIGO

Eso no se hace

Flores Amarillas

¿Qué esconde el Conde?

Porque

MI ROMEO

Amor Mio

Sper ca ajuta ^^ vezi ca sunt si cateva din alte seriale in care a mai jucatwinking

| Lucaci a răspuns:

No te importa
Nin es un lio
Apertura de Nini
Eso no se hace
Mi enemigo nini
Cam atata stiu...Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le canta Florencia Bertotti (iti dau mai multe) : Eso no se hace, no te importa, te amo mas, por que, Reirese es gratis, mi enemigo conmigo si Nini(asa e numele melodiei) :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Srie pe youtube nini y tomas 4 3 2 1 apoi srie nini te amo mas dupa aia dupa ceai ascultato scrie eso no se hace apoi mi romeo, enemigo conmigo, no te importa si cea mai faina no creo que se pueda stiu ca a, m trimis anonim si nu poti sa-mi dai funda da ma bucur ca te-a ajutat

| cristianahsm a răspuns:

Te amo mas, esto no se hace, no te importa