| Cata980 a întrebat:

Urmareste cinea seriale indiene? Cum se numesc?

12 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Buna.Am privit vara trecuta Intalnirea inimilor pe Prima Tv, dar ma enervam ca mergea publicitate vreo 10 min daca nu si mai mult laughing. Acum nu prea privesc. big grin

| Cata980 explică (pentru val31989):

Da.e tare si eu am urmarit dar putine episoade.

| val31989 a răspuns (pentru Cata980):

Era frumos filmul, cu scene de dragoste, amuzante.+ca era despre cateva perechi.Dar nici eu nu am privit prea multe episoade. big grin

| Cata980 explică (pentru val31989):

Da! Aarman era cel mai amuzant uneori laughing

| val31989 a răspuns (pentru Cata980):

Daa. laughing si mai era o fata creata ..nu mai stiu cum o chema

| Cata980 explică (pentru val31989):

Da,da! O tin minte! laughing

| OlariuRox a răspuns:

Da culoarea fericiri, suflete pereche, mica mireasa. dulce amar.

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Da. ``Suflete pereche``
Se difuzeaza pe National TV, dar ma cam enerveaza reclamele ca sunt cam lungi.laughing

| Mady2696 a răspuns:

Da.Poti sa urmaresti "Culoarea fericirii".E super acest film:X

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.