| alejinxique a întrebat:

Urmariti serialul Culoarea fericirii? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Si eu il urmaresc.E un film foarte frumos si interesant.Ma uit in fiecare seara deoarece mereu fiecare episod se termina foarte interesant si abia astept pana a doua zi sa vad ce se va intampla. Daca nu il pot vedea seara il urmaresc dimineata reluare la 9.Si serialul nu are 700 de episoade cum a spus EmOkiDDa.La ei in india serialul are cam 800 de episoade iar la noi dau doua episoade de ale lor odata pentru ca la ei un episod tine 30 de minute.Deci filmul va avea cam 400 de episoade... dupa cum am calculat eu se va termina prin noiembrie. Oricum.e un film foarte frumos iar Aalek si Ranvir sunt asa frumosiiii! =p~

9 răspunsuri:
| BLABLAGAGA a răspuns:

Da.foarte frumos

| Eღilia62 a răspuns:

Da,e superb love struck ca si BMTD, il urmaresc in fiecare seara.Super scenariu si actorii joaca foarte bine thumbs up

| Nicooooo a răspuns:

Eu una nu-l urmaresc, dar ii aud pe toti vorbind despre el si dupa spusele lor pare interesant.Ma-si uita da degeaba daca nu am vazut de la inceput. Pa Pa!

| Nommm a răspuns:

Heii! kiss Daaaaa il urmaresc de la inceput si tin sa te informez ca o sa dureze pana la episodul 700 si ceva! Personajul meu preferat este Ranvir si Sadhna! si ma bucur att de mult ca a aflat toata lumea de fapt ca Vashundra a fost devina pentru tot... scorpie nenorocita phbbbbt. Adoor filmul ala si ma bucur ca e in fiecarre zii! Byee. fundita?

| andreeade a răspuns:

Imi place e interesant!big grin

| Ciuuf a răspuns:

Buna il urmaresc si mi se pare foarte interesant si reusit!love struck

| Eღilia62 a răspuns:

@EmOkiDDa Nu are 700 de episoade, are 700 in India ca la ei episodul are 20 de minute, la noi 40.Deci ar veni cam 350 de episoade, dar mai este o gramada de film, deci cred ca vreo 400 sunt pe la noi.

| Anca973 a răspuns:

Este foarte frumos si sa stiti ca in India are 790ep/20min pe zi iar la noi 380ep/vreo 40 min pe zi.

| Anca973 a răspuns:

E foarte fumos! In india are 790ep/20 min pe zi iar la noi 380ep/40 min pe zi!