| iustina_6916 a întrebat:

Urmatorul episod din vampire diaries se anunta foarte interesant.am vazut promo pe youtube.lui kath ii sta bine cu rochia aia si damon cu stefan incep din nou sa se certe. voi cum credeti ca o sa fie?

3 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Of isi gasira si astia momentul potrivit sa se certe waiting de parca nu ar avea destule probleme...cred ca o sa fie super mai ales ca o sa ne dam seama daca klaus o iubeste sau nu pe katherinlove struck

| VanessaM a răspuns:

Superlove struck abia astept sa vad flashback'urile alea cu kathy ssi cu klauslove struck
prea tare faza cand spune elijah in promo: the term you are looking for is OMFG!love strucklove struck

| QueenOfLeon a răspuns:

Tocmai ce l-am vazut acum cateva ore, chiar mi-a placut, devine din ce in ce mai interesant.