| Superior a întrebat:

Urmeaza al 9-lea film din SAW se presupune. Credeti ca va fi fail precum "Jigsaw 2017"?
Personal Jigsaw 2017 a fost decent,dar incomparabil din punct de vedere al calitatii cu celelalte. Credeti ca SAW-urile,fara Tobin Bell, ar mai putea fi numite "SAW"?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cam asta a fost cu seria. Daca o sa mai apara nu cred ca o sa faca cine stie ce.

| Strepix a răspuns:

Sunt un mare fan al acestei serii si sunt de acord cu tine ca ultimul film nu se compara deloc cu ultimele, cum nici cele aparute inainte de SAW 8 nu se compara cu cele mai vechi.

Mi-a placut Jigsaw dar n-am avut asa de mare senzatii ca la celelalte.

Cred ca urmatorul va fi cel putin peste JigSaw.

Categoric nu, fara Tobin Bell filmele ar trebui sa se numeasca doar "Mortal".