| anonim_4396 a întrebat:

V-ati uitat saptamana asta la Serviti va rog? Cine vi s-a parut cel mai interesant dintre cei 3?

Răspuns Câştigător
| SerenaAylin a răspuns:

4... interesant. as putea spune despre fiecare cate ceva, de exemplu Roxana mi-a placut ca e foarte muncitoare si se implica foarte mult. Carmen Tanase, este o inraita iubitoare de animale si asta mi-a placut cel mai mult. Pepe, amuzant, poate intrece putin masura. Iar. Bobo nu mi-a placut mai deloc, mai ales cum se comporta cu Roxana. Funda? big grin

2 răspunsuri:
| gabibt a răspuns:

Care 3 ca sunt 4? Oricum. toti mi s-au parut la fel. A fost prima emisiune, poate urmatoarele vor fi mai bune.

| Xtadelo a răspuns:

Dintre cei 4, mi-a placut de Bobo laughing