| anonim_4396 a întrebat:

Va indemn sa va uitati la asta http://video.google.com/videoplay?docid=1003875157308634 534#
si apoi sa lasa-ti o parere!

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Been there, done that. si.it happens... grow up! Tu nu poti schimba nimic. De Craciun iti place sa mananci preparate din porc? De Pasti mananci carne de miel? Daca raspunsul este da, nu esti cu nimic mai sus decat cei din videoclip.

| Ionait a răspuns:

Http://www.ptroa.co.il/petition/
Aici este o petitie destul de populara impotriva cruzimii fata de animale.

Sper ca nu te-ai simtit ofensat/a fata de cuvintele mele, dar asa cum tu incerci sa tragi un semnal de alarma, la fel incerc si eu sa va deschid ochii si sa va arat ca o mana de oameni nu va putea opri o masa de oameni care este de sute de ori mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti curios sa afli daca mananc sau nu ei bine NU!

Incerc sa trag un semnal de alarma de aceea l-am postat.

O zi buna!