| RAY a întrebat:

Va invit la un serial care mi-a plăcut mult After Life. Este vorba despre un ateu care îsi pierde soția din cauza cancerului, e și o ocazie buna de a vedea cum face fata un ateu morții, întrebarea e, ce serial te-a marcat și pe tine profund?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul. Am vizionat seriale care m-au captivat, dar nu în măsura în care sa mă marcheze.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Lucifer, Exorcistul 2016, Game of Thrones.

| Geass1 a răspuns:

God friended me. Serios, chiar e bun laughing Give it a try. E tot despre un ateu, fiu de preot sau ce denumire fancy are.
PS Nu încerc să te conving de existența nimănui. Doar un show.
Apoi, Bojack Horseman, preferatul meu. E depresiv și perfect.
Apoi, nu cred că sunt genul tău, dar am următoarele mențiuni, caută descrierea, cine știe.
Crazy exgirlfriend (ziceai că ai bpd, nu?)
Anne with an E
Dead end paranormal parca
Anxious people (deși recomand și cartea)