| Tamiki a întrebat:

Va mai incepe un sezon dupa Vampire Knight Guilty? Sau va continua asta? Ce parere aveti de serial? love struck Eu personal am plans cam la ultimele 5-7 episoade din Guilty...

Răspuns Câştigător
| ĿФsт a răspuns:

Pai din cate stiu si am mai citit.va fi unul nou dar va aparea in toamna...iar serialul dup mine e destul de bun...

1 răspuns:
| desisdana a răspuns:

Buna.nu se stie deocamdata daca va mai fi un sezon.momentan manga vampire knight este 'ongoing' deci nu se stie sigur.s-ar putea sa faca ceva film dar inca se asteapta sa se sfarseasca manga-ul.