| Chrystopher a întrebat:

Va place Anime? care va place cel mai tare?

11 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Yeap. Anime fan here.
Itazura na Kiss.

| Deleb a răspuns:

Inuyasha big grin
si... FullMetalAlchimistbatting eyelashes

| xSoaked a răspuns:

Da, imi plac, in general. De departe, preferatul meu este Death Note. Este o gandire uimitoare in spatele acestui anime. Impresionant thinking

| irbis a răspuns:

Un pic cam creu de raspuns avand in vedere ca am urmarit peste 170 de serii, dar mi-au placut Voices of a Distant Star(Hoshi no koe), Ergo Proxy, Kara no Kyoukai.

| Andruuu a răspuns:

Mi'a placut la nebunie Kaleido Star si Povestiri cu fantome b-)

| Primo a răspuns:

Incearca Kurojitsuji sau devil may cry daca nu leai vazut inca merita vazute http://anime.kage.ro/animelist.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca aproape toate anime-urile sunt foarte frumoase. Dar printre favoritele mele se numara Naruto, Naruto Shippuden, Death Note si inca mai multe pe care mintea mea nu reuseste sa le tina minte numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cunosc atatea anime dar voi spune 5 din preferatele mele:1)vampire knight 2)soul eater 3)death note 4)nana 5)inuyasha

| yami_2526 a răspuns:

Cel mai mult imi place One Piece... e foarte amuzant si il ador pentru ca este despre pirati...deasemenea imi place si Death Note un aanime foarte original si desigur si Naruto desi am inceput sa fac peri alb din cauza fillelor

| Chrystopher explică:

Bleach (astept cu nerabdare seriile noi), Ao No Exorcist si YuYu Hakusho sunt unele din preferatele mele

| alextorres a răspuns:

Serial Dragon Ball e cea mai tare din istorie fara discutii.