| girlsweetgirl a întrebat:

Va place de noul burlac? (de la burlacul de pe antena 1)

Răspuns Câştigător
| Bris a răspuns:

Nu... plus ca se vede ca joaca teatru sa fim seriosi nici macar un episod nu a trecut si deja se pupa cu toate mai ales cu alea urate.laughing

9 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Daaaa, dar mi se pare k cel mai bun nu e nici vladimir nici sergiu ci e boteeelaughing)tongue

| daηă a răspuns:

Da

| Sara2 a răspuns:

Vladimir era si urat fizic(mie cel putin nu imi placea deloc) si mai era si nesimtit, nu inteleg ce vedeau fetele alea la el, poate doar banii, daca are ca altceva nu vad
noul burlac in schimb e frumos foc :X, orice fata s-ar indragosti de el, dar problema mare la el: e afemeiat tare

| Cherilyn a răspuns:

Nu, dupa fata lui se vedea ca nu-i place de Cristina, si a fost pus sa o accepte in show.
Nu mai zic ca s-a lins cu toate, ceea ce mi se pare foarte aiurea...

| PsyhoWoman a răspuns:

Nu..deloc1 e mult mai "taran" incult si vocea lui oh go on..nu se compara cu Vladimir sincer happy

| SmiiileXoXo a răspuns:

Mda. din Reality Show a devenit Fake Show

| ioanamonica a răspuns:

Increzut

| yoAnonimul a răspuns:

Imi place ca se da la toate fetele happy

| Veronika97 a răspuns:

Nu spun ca asta ar fi marele macho, dar nici Vladimir nu era cum il credeam la inceput.In serial parea ceva mai Bad Boy, dar la show-ul asta parea...batut in cap...Asta nou le baga la toate limba-n stomac.
Unde-i romantismul?