| Crynutza_5332 a întrebat:

Va place emisiune "in puii mei"de pe antena1?

Răspuns Câştigător
| Kiko a răspuns:

Cea mai tare emisiune comedie dupa carcotasii. Pt ca am promis ca voi fi fanul nr 1.big grin pe vreme de criza in puii mei e bine venit. Mai ales ala cu nu stiu,, cu telecomandatii, si cu youtube ( avionul youtube) sunt cele mai tari si cele mai cunsocute:d

fundita?

8 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Nu, inainte ma uitam la Mondenii. Nu ma mai uit la nimic.

| cristianorudi7 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

funda plssss

| ioana1704 a răspuns:

Da imi place, abia o astept. Parca nu mai gust Divertisul acum. Imi place Fernando, episodul cu cei Nu-stiu, sau. Inca putin si incepe! Vizionare placuta!

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Daalove struck e super tare emisiuneaalaughing)).love struck

| KidOoNh a răspuns:

Super fain mai ales cu telecomandatii Nu stiu de astea sau cu primarul Vanghelie pe persoana fizica rolling on the floor

| SalutTpu a răspuns:

Nu stiu

| Kerli a răspuns:

Da e super

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Daaaaaaaaaaa... e sooooper...si imi place mult de Fernando si aia ce zic 'Nu stiu',''Ori'','Sau' si intrebarea 'Cine e Dorel?'. Dooooorel pe un accent foarte ciudat. pup:*