| nechiforboss a întrebat:

Va place Kristanna Loken? Indiferent de raspuns("da" sau "nu")puteti mentiona si motivul! Deasemenea puteti scrie si rolul care v-a impresionat cel mai mult! Cel mai original, plastic si de bun simt raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| BoomBoomPow a răspuns:

Da. Mi-a placut rolul din terminator 3, Mi-a placut mai ales faptul ca era un robotlaughing) Cyborg. Si cel mai misto mis e pare faptul ca mana ei se putea face in orice obiect ascutitbig grin. + Rolul de tipa rea mi-a placut enormhappy