| anonim_4396 a întrebat:

Vă place serialul Cameleonii? Dacă da, ce personaj vă place?
Dar Emperatriz?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,din serialul Cameleonii cel mai mult imi place de Valentina[Belinda]. Ador parul ei:X! La Emperatriz nu prea m-am uitat, am lasat-o cam moale cu telenovelele in ultima perioada, ma uit mai mult la filme coreene insa mi s-a parut draguta Estherwinking

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

E super serialul, cameleonii se camufleaza atat de bine incat n-am vazut nici un cameleon! isi merita numele.

| Lucinca a răspuns:

Da cameleonii si acum ma uit ca il mai da odata. Ii ador pe Sol si Ulises cel mai mult dupa pe Valentina si Sebastian (si de Sebastian imi place mult ca a jucat in RBD)

Si in Emperatriz o ador pe eaa

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Da. Imi plac Valentina si Sebastian, Sol cat si Francisca.

Din Emperatriz, mi-a placut Elena, Agustina, Alejandro, Quimera si Emperatriz