| DaciaRomania a întrebat:

Va place serialul 'Toate pânzele sus'?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când eram mic, îmi plăcea.

| Lioana a răspuns:

Da. E un film bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos. Dar prea inocent pentru gen Z. Macron 1, voltron, strumfii, etc. Dulce copilarie crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu am avut interes să-l văd vreodată. Din ce am citit despre, nu e genul meu.

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Dezamagitor Rosalia. Cum poti sa bagi comenturi negative la un film pe care nici nu l-ai vazut? E clasic. E un film de referinta. Merita sa fie vazut de oricine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lioana):

Nu am zis că nu ar fi un film bun, doar că nu este genul meu. Mie îmi plac filmele thriller, psihologice, cu mister și suspans.

| 47red a răspuns:

Serialul nu l-am vazut complet, in schimb am citit romanul. Ironia sortii ca l-am avut la capacitate anul trecut... laughing Recunosc faptul ca e unul din putinele romane din literatura romana care chiar mi-au placut si nu le-am citit din obligatie.