| BlackDevilishTeeaHumanoid a întrebat:

Va place The Vmpire Diaries? Mie mi se pare super... ce alte seriale sau filme cu vampiri va plac?

6 răspunsuri:
| baby_4423 a răspuns:

Da e frumos tare ma uit si eu mai imi place twilight eclipse tie?

| pwp a răspuns:

Eu ador serialul love struck
si mai ales pe Iannn love struck love struck love struck

alte seriale nu mai stiu...

| pitica_1304 a răspuns:

The vampire diaries e the best sa spun asa love struckbatting eyelashes mie imi place mult. in general ador filmele cu vampiri :d printesa vampirilor mi-a placut mult :d

funda?:d

| BlackDevilishTeeaHumanoid explică:

Abia astept breaking dawn:X:X:X:X

| FallingRain a răspuns:

Cand se difuza pe AXN, ma uitam la "Printre Oameni" sau "Being Human"- numele original. Am auzit de The Vampire Diaries, dar nu m-am uitat niciodata. Este online, sau apare la televizor? Pe ce canal si la ce ora? Acum era sa scriu ca dau funda... Imi spuneti totusi? Multumesc anticipat.

| Daysukki a răspuns:

Place...^_^ dar mai mult imi place asta
http://www.youtube.com/watch?v=pV5ukdJFGJQ