| daηă a întrebat:

Va placut emisiunea burlacul?
credeti ca o sa mai fie?

10 răspunsuri:
| MANDY_2679 a răspuns:

Da laughing
o prietena imi spunea ca urmatorul burlac ar fi Radu Mazare
thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a placut si sper sa numai fie

| Gizăz a răspuns:

Trebuie să ai inteligenţa emoţională a unei maimuţe să te uiţi la aşa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare prostie. Sper sa nu mai fie astfel de emisiuni.

| Blue_2910 a răspuns:

In primul rand se scrie "v-a placut" deoarece v este pronume personal, un fel de prescurtare de la prenumele "voua". In al doilea rand am vazut cateva secvente din emisiune si nu mi se pare nimic de capul ei, nu ai ce invata de-acolo, eventual te ajuta sa te prostesti. Posibil o sa mai fie pentru ca sunt multi prosti in tara asta care sa faca audienta.

| тøхх a răspuns:

Şti, nu a fost cine ştie ce.
Mai mult era o prostie.
Am auzit că va fi cu Radu Mazăre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| AnnaMariaaa a răspuns:

Mi-a palcut, dar daca o sa mai fie nu mai e cu Botelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, si nici nu vreau sa mai fie, eu locuiesc in malta acum, dar m-am nascut in Romania, si vorbesc cu verisoarele mele din cand in cand, si lor le place, va rog oamenilor TREZITIVA! nu mai vreau niciun Burlacul! Bye, bye! (laugh)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... a scris in ziar... urmatorul burlac o sa fie Radu Mazare