| anonim_4396 a întrebat:

Va placut fara sani nu exista paradis? Ce personaj va placut?

Răspuns Câştigător
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Daaaa, mi-a placut foarte mult, nu am pierdut nici un episod.
Mi-a placut foarte mult de fratele Catalinei :X:X

8 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Mumos film o iubesc pe Catalina

| Libelle a răspuns:

Paul27...nu au anuntat inca pe Acasa cand e reluarea. Daca nu ma insel, a fost.
Telenovela...cred ca e una din putinele din care chiar inveti ceva.
-renunta la un baiat care o iubeste ca sa alerge dupa silicoane
-devine prostituata
-maica-sa ii ia iubitul
-ajunge impreuna cu prietena aia a ei, roscata sa fie tinuta in cusca, cu nebunii aia
-prietena apoi se cupleaza cu babacul cu care se casatorise ea si o facuse bogata
-in tot timpul ea avea droguri in implanturile ce si le pusese
-afla apoi ca nu mai are voie sa isi puna silicoane niciodata, si e ``distrusa``
-finalul... ea moare
Singura telenovela(in afara de Dona Barbara)in care moare personajul principal, si feminin.
Si nu, nu ma pricep la telenovele, de 1 an am renuntat, dar mi-a ramas in minte tot ce am vazut pe Acasa Tv in 8 ani.
Mi-a placut de ea, de Catalina, dulce si extrem de frumoasa, dar cam necoapta la minte.

| Mimii9832 a răspuns:

Catalina (Carmen Villalobos)

| Mimii9832 a răspuns:

E ff misto filmu' am uitat sa zicblushing

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Verisoara te anunt ca nu-mi place nici un personaj din acest film deci in concluzie filmul e varza

| RiRihXd a răspuns:

Da, mi-a placut mult. Cel mai mult mi-a placut Catalina.

| ღAnaღ a răspuns:

Poi nu mai e de multsad

| User a răspuns:

Sani sani sani. wooooaaauuuu. Cand e reluarea?big grin