| matzagyuly a întrebat:

Va rog dati-mi niste idei pentru filme gen balciul desertaciunilor...stiti? multumesc anticipat, scuze categoria

1 răspuns:
| DiiaDianna a răspuns:

Sunt chiar foarte multe filme geniale cum ar fi: 3MSC ( 1, 2 ) ti-l recomand cu mare drag. este genial. LOL ( e cu Miley Cyrus) - dar e super si asta. Si mai sunt niste seriale cu vampiri dar cred ca le-ai vazut : The Vampire Diaries, Twilight, etc. Acum eu ma uit la un serial GENIAL se numeste The Carrie Diaries. - e total genial cu adolescenti. Funda?