| patica a întrebat:

Va rog dati-mi si mie iduri de vedete cine imi da cele mai multe si corecte ii dau funda!

4 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Nu gasesti iduri pentru ca nu intra pe messenger, eventual pe facebook:*:*

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Aici nu o sa gasesti niciodata id-uri de vedete, pentru ca vedetele nu isi fac publice id-urile sau nr de tel, etc! eventual le gasesti pe facebook sau twitter, dar id-uri nu ai sanse!

| patica explică:

Pai iduri de vedete de exemplu selena, miley...cei din pariu cu viata...

| LucyDeea a răspuns (pentru patica):

Vedetele nici nau timp de messenger, facebook, twitter sau cv de jenu...ele se ocupa doar cu cariera lor de vedeta