| iuliaiordanescumiley a întrebat:

Va rog foarte mult de tot sa imi dati si mie va rog daca stiti id-uri de mess ale vedetelor ( as prefera mai mult americane cum ar fi jb selena etc ) nu are nimic daca sunt fakeuri si sunt sigura ca asta sunt vedetele nu dau idurile dar va rog mult de tot dati-mile pe care le stiti FUNDA FUNDA FUNDA

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thegreatgatsby a răspuns:

Esti dusa

| Meryem027 a răspuns:

laughing Daca esti constienta ca sunt fakeuri, de ce le mai ceri?big grin P. s : nu mai fii asa de disperata dupa ei, ca nu-s Dumnezeu si nu fac nici minuni, ok? Poate-mi dai stupid, poate nu, asta e adevarul. Pa, pa!

| Kiyy a răspuns:

Demetria20lovato

| Kiyy a răspuns:

Aaa si mai era a lui miley smileyhope.destiny23

| sweetlollypop a răspuns:

Selena_marie_gomez90 e singuru carel stiu e selena ca are webu dar nu-l da la toata lumea decat daca cunoaste cine e mie nu mi la dat dar stiu ca e ea d mereu isi schimba statusu si mai mereu are view my webcam dar nu-l da proape la nimeni decat mi selena si vedte