| carminaburana43 a întrebat:

Va rog frumos traduceti-mi in romaneste ce spune aici Julia Roberts la Richard Gere cind ingenuchiaza.http://www.youtube.com/watch?v=Kd2qHg1xSQg
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Îi spune că îl iubește și îl cere în căsătorie, iar el îi răspunde că va trebui să se mai gândească.Ea se aștepta la răspunsul acesta, iar dacă el ar fi răspuns afirmativ, ea n-ar mai fi putut continua, așa că el o ascultă.Îi spune apoi, că îi garantează că vor trece prin momente dificile și că la un moment dat, unul din ei va dori divorțul sau poate chiar amândoi, dar în același timp îi garantează că dacă nu-l cere în căsătorie o să regrete toată viața, pentru că inima ei îi spune că el este alesul ei.El îi răspunde că este un speech frumos, iar ea îi spune că l-a împrumutat de la un cunoscut scriitor, apoi el o invită la dans.