| AnaMaria2719 a întrebat:

Va rog frumos un film care sa te motiveze,gen Forest Gump sau de dragoste gen:A walk to remember, the Notebook. Oricare alt film care sa ma scoata din starea asta de n-am chef de nimic.Cat mai rapid posibil va rog!

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Unele filme din lista lui Cristian sunt chiar misto dar te baga in depresie ( I am Sam de ex sau Requiem for a Dream).
Daca ai facut comparatia cu Forest Gump, cauta Invincible http://www.imdb.com/title/tt0445990/
sau unul mai vechi, Chariots of Fire.
Din Lista lui as alege doar American History X pentru starea ta.

5 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

The Pianist(2002)
American History angry1998)
Million Dollar Baby(2004)
Requiem for a Dream(2000)
Boys Don't Cry(1999)
Big Fish(2003)
A Beautiful Mind(2001)
Milk(2008)
The English Patient(1996)
Marley and Me(2008)
I Am Sam(2001)
Brokeback Mountain(2005)
The Pursuit of Happyness(2006)

| AnaMaria2719 explică (pentru CristianMarius):

Multumesc frumos.

| FastAndFurious a răspuns (pentru AnaMaria2719):

Cu placere happy

| 0097 a răspuns:

Iubiri secrete! de luni pana miercuri pe prima tv de la oara 7 jumatate pana la ora 8 jumatate