| UrsuletUUU a întrebat:

Va rog imi puteti da niste drame coreene care sa fie ceva gen 2 baieti sau indragostit de aceeasi fata si oarecum unul din baieti o forteaza sa fie cu el, si cei doi se bat? Va rog dati-mi cat mai multe, va rog, dar in afara de Boys over flowers, The heirs, Hi! Love school on. Sa fie altele, dar va rog, drama, sa contina ce am spus mai sus.Dau funda

Răspuns Câştigător
| MaryDM a răspuns:

Buna, iti recomand doua seriale :The black devil and the white prince si al doilea care mi-a placut foarte mult si se potriveste cu descrierea ta este Scarlet Heart: Ryeo. Sunt foarte frumoase si sper sa iti placa. Vizionare placuta.