| VasileMadalinaElena a întrebat:

Va rog povestiti-mi,ce s-a mai intamplat in serialul,, Regina Sudului"?(Am inceput scoala si am pierdut multe episoade...)Multumesc!

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Pai Teresa a iesit din inchisoare.
A facut un pact cu rusul Oleg si le-a dat multi bani.
Oleg da ordin sa ii rapeasca pe Ratas, Motan si Pote.
Pe Motan il omoara.
Ratas scapa si se duce la unchiul sau.
Pote este iertat de Teresa si se alatura ei.
Teresa a facut dragoste cu Teo.
A aflat ca este maritat si are 2 fiice.
Astazi s-au sarutat Teresa cu Oleg.

| onelove12 a răspuns (pentru vali1985):

Hey Valy te rog imi povestesti ce s-a mai intamplat apoi si eu am patit la fel ca Madalina?

| vali1985 a răspuns:

Daca ai pierdut vreun episod poti sa intri pe Coreforum si sa vezi episoadele de la inceput pana la episodul de ieri.

| onelove12 a răspuns (pentru vali1985):

Nu prea am timp.Te rog ajuta-ma mai spune-mi ce s-a intamplat apoi!

| vali1985 a răspuns (pentru onelove12):

Dupa ce s-au sarutat.
Teresa a cunoscut-o pe sotia lui Teo si pe fiicele lui.
Eugenia si Eddy au vrut sa-l omoare pe Teo dar nu au reusit.
A fost ziua Teresei, iar Teo a aflat ca sotia lui a incercat sa-l omoare pe el.
Eugenia s-a sinucis.