| vacantamare a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine urgent. As vrea si eu un site unde pot vedea naruto online, dar sa mearga (in afara de animekage)
k imi zice sa platesc nu stiu ce tampenie acolo. plzzz. ajutati-ma. Funda tongue

Răspuns Câştigător
| andreea7214 a răspuns:

Buna! Poti sa-l vezi aici : vplay. ro, trebuie sa-ti faci cont, dai la colectii si acolo gasesti Naruto...e si moca laughing Acolo ma uit si eu tongue.Ti-as da linkul direct dar nu-mi dau astia voie cica e dubios

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/ nu trebuie sa platesti nimic, doar sa inchizi fereastra care apare (popup)

| Laura1074 a răspuns:

Pe animekage nu trebuie sa platesti nimic.Dar daca vrei alt site da anime-ro-sub.net.Aici am urmarit eu Naruto prima oara.

| leiali a răspuns:

Stiu eu unul deseneanime.ro