| Andra974 a întrebat:

Va rog, Spuneti-mi care e cel mai de groaza film pe care l-ati vazutbig grin, fundita:* promit

Răspuns Câştigător
| BlackButterfly_3491 a răspuns:

Cu siguranta The Exorcist, dar ala din 1973

9 răspunsuri:
| Steluta ta mika:* a răspuns:

Pai este zana maseluta crede-mawinkingnu prea pare da e de groazahee hee

| iBubble a răspuns:

Saw :d

| DeEuTzA_2553 a răspuns:

Pai mie mi s-a parut freddi

| andreeaaa1 a răspuns:

Mie mi s-a parut the paranormal activity, mirrors

| ALice_4674 a răspuns:

100 de pasi

| momo a răspuns:

Hmmm... The Quarantine dar cel mai mult mi-a placut si a fost chiar wow --- The Grudge 2 ---

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinzile mortii a fost ceva care nu mai pot sa il vad a doua oara. era tarziu si am vrut sa ma culc dar imi era frica si sa ma culc. l-am asteptat pe fratele meu mai mare find ca am fost infricosat nici un deget nu mai putea misca nici platita nu ma mai uit la el!

| Eღilia62 a răspuns:

May, American Psycho.

| Onutzyk a răspuns:

The grudge Old lady in white

Fc p tine d frica laughing))